Balíček: Roční předplatné Živého Uhlíku - doprava zdarma

Prevence v malíku? Jednoduše: s předplatným Uhlíku :)

 

Zjednodušte si prevenci trávicích poruch s ročním předplatným Živého Uhlíku. Balíček dostanete automaticky 2x ročně - v březnu a v srpnu. Poštovné až domů máte od nás zdarma.

1. balíček odesíláme od 15. do 30. března.

2. balíček odesíláme od 15. do 30. srpna.

Při zakoupení balíčku po datu 30.3. 2024 obdržíte první balíček až v druhém pololetí roku 2024, 2. balíček pak na jaře roku 2025. Děkujeme za pochopení.

Součástí balíčku je:

1x balení Živého Uhlíku 11 litrů

1x balení bezobilných pamlsků s Živým Uhlíkem MňamUhlík 1 kg

1x překvapení

1x doprava zdarma až k Vám domů

Tento balíček od nás automaticky obdržíte 2x ročně. V ročním předplatném tedy dostanete 2x balení Živého Uhlíku 11l, 2x balení bezobilných pamlsků MňamUhlík 1 kg, 2x dáreček a 2x poštovné zdarma až k Vám domů. Ušetříte tedy 610 kč :)

 

Skladem
Kód: 58
Značka: Živý Uhlík
1 410 Kč 1 258,93 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky krmiv
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 3.5 kg
Untitled design (4)
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Živý Uhlík vyrábíme v České republice ze smrkového dřeva a vzniká jako vedlejší produkt při ekologické výrobě elektrické energie :) krmením Živého Uhlíku tedy pomáháte nejen svému koni, ale i životnímu prostředí. Uhlík navíc obohacuje vznikající hnůj a snižuje jeho zápach. Použitím "kobližek" od koně, který dostává Živý uhlík, tak vracíte uhlík zpátky do půdy, kde může sloužit rostlinám k jejich růstu a prospívání. Snižujete tím uhlíkovou stopu. 

 

Dávkování:

Kůň 500 kg - 250 ml denně po dobu 30 dní

Pony 250 kg - 125 ml denně po dobu 30 dní - nebo použijte naši chytrou kalkulačku na https://www.zivyuhlik.cz/kalkulace/ 

 

V případě akutních potíží dávkování zdvojnásobte a podávejte 14 dní. Pokud koni zároveň podáváte léčiva, konzultujte použití rostlinného uhlí se svým veterinárním lékařem. 

Živý Uhlík na rozdíl od aktivního uhlí neovlivňuje vstřebávání minerálů a vitaminů, můžete jej proto kombinovat i s minerálně-vitaminovými přípravky.

 

Více o Živém Uhlíku najdete v informacích u produktu tady: https://www.obchod-zivyuhlik.cz/zivy-uhlik-10-l/

Více o MňamUhlíku najdete v informacích o produktu tady: https://www.obchod-zivyuhlik.cz/mnamuhlik-bezobilne-pamlsky-s-zivym-uhlikem/ 

 

 

Zpět do obchodu